RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield DELRF000083S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield DELRF000083S 15 Inch Thermostat Kit for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DELRF000083S |
| Manufacturer Part # | DELRF000083S |
| Height | 2.4" |
| Width | 15.25" |
| Depth | 21.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DELRF000083S Thermostat Kit
