Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield DELRF000022 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield DELRF000022 7 Inch Evaporator and Condenser Motor Kit
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DELRF000022 |
| Manufacturer Part # | DELRF000022 |
| Height | 4.38" |
| Width | 7" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DELRF000022 Evaporator/condenser Motor Kit, 115v W/ Fan Blades & Brackets, Delfield, Refrigerator 406 4048 4148, Prep Table 4260-24, Display Case 724
