RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 359-478-004L-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 359-478-004L-S 15 Inch Panel Lift Stainless Steel OEM Component
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 359-478-004L-S |
| Manufacturer Part # | 359-478-004L-S |
| Height | 1.1" |
| Width | 15.13" |
| Depth | 15.15" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 359-478-004L-S Panel Lvr Lopro16 No Thm 430