RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3235533 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3235533 3.05 Inch Stainless Steel Clip Glass Mounting Device
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3235533 |
| Manufacturer Part # | 3235533 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3235533 Clip Glass Frt Cnvrtb L Dc