RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 270-CI6-0000-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 270-CI6-0000-S 1.95 Inch Stainless Steel Plate Bin Support
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 270-CI6-0000-S |
| Manufacturer Part # | 270-CI6-0000-S |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 8.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 270-CI6-0000-S Plate Bin Sprt