Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield DEL420067S commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield DEL420067S 3 Inch Hinge Kit for Delfield 400/4000 Series
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL420067S |
| Manufacturer Part # | DEL420067S |
| Height | 1.38" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL420067S 400/4000 Series Hinge Kit, Delfield Model 402 403 4048-st 4048-uc 406 406cp 407, 4148-st 4148-uc
