Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket prep refrigerators.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield DEL351-6178 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield DEL351-6178 6-7/8 Inch Diameter Fan Guard Clear Plastic
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL351-6178 |
| Manufacturer Part # | DEL351-6178 |
| Height | 0.88" |
| Width | 6.63" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL351-6178 Clear Plastic Condenser Fan Guard, 6-7/8" Dia. Bottom 6-7/16" Dia Top Tapered., 7-5/8" Mt Hole Ctrs., Height 7/8", Delfield Model 4560n 9036 9048 9060 9072 D4532n, St4560n Std4532n Uc4560n Ucd4532n
