RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield DEL3234180 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield DEL3234180 5 Inch Swivel Brake Caster Steel Durable Mobility
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL3234180 |
| Manufacturer Part # | DEL3234180 |
| Height | 3.8" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL3234180 Caster 4 Plate Swvl Brk
