Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket prep refrigerators.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield DEL1702295 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield DEL1702295 22-1/4 Inch Door Gasket Gray Rubber for Delfield Units
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL1702295 |
| Manufacturer Part # | DEL1702295 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 2.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL1702295 Gray Door Gasket 22-1/4" X 59-1/2", Mount Dart, M 11/16" B 1-1/16" H 11/16", Delfield 6025-hg 6025-s 6051-hg 6051-s 6051-sdt, 6051-sl 6076-hg 6076-s 6076-sdt 6125-s 6151-s 6176-s, 6176-sdt
