Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket prep refrigerators.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield DEL1702003N prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield DEL1702003N 21 5/8 Inch Gasket for Refrigeration Units
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DEL1702003N |
| Manufacturer Part # | DEL1702003N |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DEL1702003N Gasket Ref 20 5/8" X 21 5/8"
