Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro heated shelf food warmers.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro DD8119-35KIT heated shelf food warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro DD8119-35KIT Stay Door Kit for Wawa Commercial Use
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | DD8119-35KIT |
| Manufacturer Part # | DD8119-35KIT |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Weight | 1.25 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro DD8119-35KIT Stay Door Kit Wawa Only