RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield DD-70087 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield DD-70087 0.7 Inch Fiber Supplement for Livestock Feed
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | DD-70087 |
| Manufacturer Part # | DD-70087 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield DD-70087 Spring Chaff