- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints DAY110916 10 Inch Portionbag Black 2000 Count Saddlebag
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | DAY110916 |
| Manufacturer Part # | DAY110916 |
| Height | 4.65" |
| Width | 11.45" |
| Depth | 12" |
| Weight | 8.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints DAY110916 10in X 8.5in Portionbag Black 2000ct Saddlebag