RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints strip warmers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints DAY110356 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints DAY110356 1 Inch Circle Deli Labels 10 Rolls Orange with Black
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | DAY110356 |
| Manufacturer Part # | DAY110356 |
| Height | 4" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints DAY110356 1in Circle Deli Labels Orange W Black Double 10