RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints strip warmers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints DAY110094 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints DAY110094 2.7 Inch Label Green Fri 1000ct - OEM Labels
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | DAY110094 |
| Manufacturer Part # | DAY110094 |
| Height | 1" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints DAY110094 3/4in X 3/4in Label Green Fri 1000ct