RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints strip warmers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints DAY1100365 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints DAY1100365 4.11 Inch Label Friday 1000 Count with White Paper
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | DAY1100365 |
| Manufacturer Part # | DAY1100365 |
| Height | 1.26" |
| Width | 4.11" |
| Depth | 4.23" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints DAY1100365 1in X 2in Label Friday 1000ct