- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star D9Z11677 5.35 Inch Baffle One Piece Stainless Steel with Optimized Heat Flow
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | D9Z11677 |
| Manufacturer Part # | D9Z11677 |
| Height | 2.65" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 1.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg D9Z11677 Baffle One Piece