RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg D9-Z3382 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star D9-Z3382 14Inch Water Shield Moisture Barrier Commercial Grade
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | D9-Z3382 |
| Manufacturer Part # | D9-Z3382 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg D9-Z3382 Water Shield 14