RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg D9-Z18735 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star D9-Z18735 5 Inch Spring Cover OEM Metal for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | D9-Z18735 |
| Manufacturer Part # | D9-Z18735 |
| Height | 4.95" |
| Width | 5" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg D9-Z18735 Spring Coverone Peice14
