- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star D9-GR0671 9 Inch Top Housing Weldment Assembly Aluminum
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | D9-GR0671 |
| Manufacturer Part # | D9-GR0671 |
| Height | 4.45" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg D9-GR0671 Weldment Assy Top Hsng L/h Psc14d
