FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star D9-GR0404 1 Inch Hinge Gas OEM Stainless Steel Durable Design
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | D9-GR0404 |
| Manufacturer Part # | D9-GR0404 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg D9-GR0404 Hinge Mec.asy14splt0536