- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star D9-GR0215 Grease Tray 4.4 Inch OEM Stainless Steel - Available
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | D9-GR0215 |
| Manufacturer Part # | D9-GR0215 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 1.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg D9-GR0215 Grease Tray Sta
