RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg D8-WL0339 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star D8-WL0339 8.5 Inch Cord Set Assembly 5-15P 120V with Electrical Connection
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | D8-WL0339 |
| Manufacturer Part # | D8-WL0339 |
| Height | 1.65" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg D8-WL0339 Cord Set Assy 5 15p 120v
