- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star D8-35998 Cover Plate Stainless Steel with Snap-Fit Design
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | D8-35998 |
| Manufacturer Part # | D8-35998 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg D8-35998 Cvr Pltt Stat Mnt/hw 106