RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe mixer parts and accessories.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe D64 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe D64 End Weight Assembly Stainless Steel with Precision Tension Control
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | D64 |
| Manufacturer Part # | D64 |
| Height | 4.25" |
| Width | 9" |
| Depth | 12" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe D64 End Weight Assy
