FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets D590718C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets D590718C 24 Inch Commercial Deep Fryer Stainless Steel Countertop
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | D590718C |
| Manufacturer Part # | D590718C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets D590718C C/a A24x60 W/ Sst Ctngb Rd Svc