Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Anets D5873-00-C 8.75 Inch Slide Door Refrigeration Unit Stainless Steel
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | D5873-00-C |
| Manufacturer Part # | D5873-00-C |
| Height | 3.75" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 25" |
| Weight | 6.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets D5873-00-C Fl Bk Slg40