Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets D5789-01 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets D5789-01 24 Inch PG Water Supply Tank Corrosion Resistant
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | D5789-01 |
| Manufacturer Part # | D5789-01 |
| Height | 5" |
| Width | 24" |
| Depth | 30" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets D5789-01 Pg Wtr Sply Tu Gpc18