Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets D578801 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets D578801 12 Inch OEM Water Supply Gasket for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | D578801 |
| Manufacturer Part # | D578801 |
| Height | 3" |
| Width | 12" |
| Depth | 30" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco D578801 Pg Wtr Sply Svc Only Gp C18