Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints D50-X010-F 1 Inch Washer Steel Corrosion Resistant Durable
Item:
#1538616
Technical details
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | D50-X010-F |
| Manufacturer Part # | D50-X010-F |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints D50-X010-F 1 Inch Washer Steel Corrosion Resistant Durable
$0.23
Unit price
/
Unavailable
