Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star D5-Z4286 18 Inch Stainless Steel Shelf for Commercial Use
Item:
#1251179
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | D5-Z4286 |
| Manufacturer Part # | D5-Z4286 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star D5-Z4286 18 Inch Stainless Steel Shelf for Commercial Use
$178.35
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg D5-Z4286 Shelf