Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket hot dog equipment.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg D5-Z17319 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star D5-Z17319 Gear Motor 4 Inch for Hot Dog Broiler and Humidity Cabinet
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | D5-Z17319 |
| Manufacturer Part # | D5-Z17319 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg D5-Z17319 Gear Motor 120v 60hz .21a, 2.4 Rpm (120v) Fan Not Included, Star Hot Dog Broiler 174cba 174sba 175cba 175sba, Hot Food Humidity Cabinet Hfd-1 Hfd-1crpl Hfd2a Hfd3a
