RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg D5-Y9624 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star D5-Y9624 9 Inch Glass Channel System for Commercial Displays
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | D5-Y9624 |
| Manufacturer Part # | D5-Y9624 |
| Height | 0.45" |
| Width | 9" |
| Depth | 25.25" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg D5-Y9624 Glass Channel Ver