RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall D497900 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall D497900 7 Inch Drive Base Gas Commercial Conveyor Oven
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | D497900 |
| Manufacturer Part # | D497900 |
| Height | 1.8" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 18.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall D497900 Drive Base