Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Turbo Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbo Air D443300100 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air D443300100 12.625 Inch Door Gasket Rubber for Refrigeration
| Fits with Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | D443300100 |
| Manufacturer Part # | D443300100 |
| Height | 5.7" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air D443300100 Door Gasket 12.625 X 28.375