RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets D439601C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets D439601C 11 Inch Stainless Steel Filter Assembly with Large Male Connection
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | D439601C |
| Manufacturer Part # | D439601C |
| Height | 4.4" |
| Width | 10.65" |
| Depth | 26.6" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets D439601C Fltr Assy Hose/noz W/cp Lg Male
