RestaurantSupply.com is your trusted source for Insinger cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Insinger dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Insinger D3-509A cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Insinger D3-509A 6 Inch Gasket with Neoprene EPDM Rubber Sealing Component
| Manufacturer | Insinger |
|---|---|
| Model Number | D3-509A |
| Manufacturer Part # | D3-509A |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Insinger D3-509A 2 Gasket Epdm Rubber W/neoprene