RestaurantSupply.com is your trusted source for Insinger bar refrigeration.
- Authorized Insinger dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Insinger D2963 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Insinger D2963 1 3/8 Inch Sealed Cam Roller for Industrial Applications
| Manufacturer | Insinger |
|---|---|
| Model Number | D2963 |
| Manufacturer Part # | D2963 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.13" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Insinger D2963 Cam Roller 1 3/8od Sealed Mcgi
