FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets D270102C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets D270102C 3.45 Inch Glass Transfer Accessory Stainless Steel and Durable
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | D270102C |
| Manufacturer Part # | D270102C |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 2.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets D270102C Accs Grs Trgh Lh Br34