Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson D2242 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson D2242 1 Inch Conbraco Repair Kit for Breaker Series 38-100
| Fits with Manufacturer | Insinger |
|---|---|
| Model Number | D2242 |
| Manufacturer Part # | D2242 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Insinger D2242 Conbraco Repair Kit For Old Style Breaker Series 38-100
