$1.84
$2.32
Compare Price
You save
$0.48
(21%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Popular item. Over 60 sold recently. Ships fast when you order.
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints D10-X014 3.5 Inch Stainless Steel Flat Strainer with Descriptors
Item:
#1328210
60+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | D10-X014 |
| Manufacturer Part # | D10-X014 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints D10-X014 3.5 Inch Stainless Steel Flat Strainer with Descriptors
$1.84
$2.32
You save
$0.48
(21%)
Unit price
/
Unavailable
