RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund tongs.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund D074B tongs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund D074B 3.9 Inch Decal Switch Pad Bonso for Edlund Equipment
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | D074B |
| Manufacturer Part # | D074B |
| Height | 0.35" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund D074B Decal Ds 10 Switch Pad Bonso
