RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund tongs.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund D042 tongs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund D042 1.85 Inch Decal OEM Vinyl Adhesive - Durable Identification
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | D042 |
| Manufacturer Part # | D042 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund D042 Decal Edl 10
