RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) D0411S cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) D0411S 19 Inch Service Door Right Stainless Steel Hinged
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | D0411S |
| Manufacturer Part # | D0411S |
| Height | 1.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 26" |
| Weight | 10.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) D0411S Door Right Outer Service Doo
