RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster D025AL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster D025AL 1.5 Inch Shank Short with Hex Nut Stainless Steel
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | D025AL |
| Manufacturer Part # | D025AL |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster D025AL Shank Short W/ Hex Nut Tt Sdw
