Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster D020A 0.88 Inch OEM Gauge Shield Assembly with Aluminum and Glass
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | D020A |
| Manufacturer Part # | D020A |
| Height | 0.88" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 11.63" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware D020A Glass Gauge Shield Assembly Complete, Shield Cap Cap Washer 5/8" Glass Tube Aluminim Shield, Base Washer Base 1/8" Mpt., 5/8" X 10-3/4" Add 3/8" For Overall Length, Cecilware, Coffee Cl200 Cme-10e Crs66 Cs115 Fe200 Fe250 Ftc-5, G59 Me-10e Mpo3 Mpo303 Wb1. Series Awb.
