RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator D-131-14 pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator D-131-14 5.9 Inch Hinged Glass Door Electric OEM with Integrated Cord
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | D-131-14 |
| Manufacturer Part # | D-131-14 |
| Height | 1.6" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator D-131-14 Cord & Plug Male Hinged Glass Door