RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CV-27434 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CV-27434 1 Inch Water Proof Rocker Switch 100 Hsl/tm 1 Pole
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CV-27434 |
| Manufacturer Part # | CV-27434 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CV-27434 Cover Water Proof Rocker Switch 1 Pole 100 Hsl/tm