RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CV-26607 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CV-26607 3.1 Inch Cover for Oven Light Heat Resistant Plastic
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CV-26607 |
| Manufacturer Part # | CV-26607 |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CV-26607 Cover For Oven Light Com Bi Es
