- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CUL24A2236 13 Inch 2/3 Size 24 Gauge Pan with 6 Inch Depth
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CUL24A2236 |
| Manufacturer Part # | CUL24A2236 |
| Height | 6" |
| Width | 13" |
| Depth | 14" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CUL24A2236 2/3 Size 6 In Pan 24 Gauge